زمان ثبت : شنبه 12 فروردین 1396 در ساعت 22:33 ~ چاپ مطلب
نویسنده : پایان نامه
عنوان :

چگونه بهترین نمره پایان نامه را کسب کنیم ؟


برچسب‌ها : بهترین نمره پایان نامه، چگونه بهت

یکی از موضوعات مهم این مسئله است که از تحقیقات صورت گرفته در انجام پایان نامه نمره خوبی را کسب کنیم. اما چگونه می توانیم بهترین نمره را از پایان نامه کسب کنیم؟ آیا امتیاز پایان نامه و نمره ای که از آن بدست می آید دارای اهمیتی است یا خیر؟
پایان نامه یک پروسه تحقیقاتی می باشد و نتایج آن بسیار با اهمیت است. زیرا خروجی آن مورد استفاده دیگر افراد قرار می گیرد. بنابراین باید انجام پایان نامه به خوبی صورت گیرد و افراد در انجام آن نباید هیچ گونه کوتاهی و سهل انگاری داشته باشند و ملاک رده بندی پایان نامه را می توان نمره ای که به آن تعلق خواهد گرفت دانست.

  در ایران ملاک نمره گذاری عددی و در دیگر کشورها ملاک نمره گذاری را رده بندی حروف می دانند. تلاش خود در انجام پایان نامه را در به ثمر رسیدن و کسب نمره ای که به پایان نامه تعلق خواهد گرفت باید انست. اما چگونه بهترین نمره را از پایان نامه کسب کنیم؟ جواب این سوال هم می تواند آسان باشد هم سخت. بله تلاش و کوشش برای انجام پایان نامه سبب می شود نمره خوبی به پایان نامه شما تعلق گیرد. اما این تلاش باید به صورتی باشد که سبب جمع آوری مطالب خوب و کاربردی در راه انجام پایان نامه شود. نمره پایان نامهبخصوص پایان نامه کارشناسی ارشد برای ورود به مرحله بالاتر تحصیلی دکتری بسیار با اهمیت و در زمان مصاحبه امتیاز آور است.

بهترین نمره پایان نامه با تحقیق جامع

بهترین نمره پایان نامه به دانشجویی تعلق خواهد گرفت که تحقیقات جامع و کاملی را انجام داده باشد و برای این منظور مطالعه و استفاده از مقالات ISI را پیرامون موضوع تحقیقاتی خود بکار برده باشند. مطمئنا کار مقایسه ای برای بدست آوردن پایان نامه موفق و به طبع آن نمره بیشتر موثر است. به خصوص اگر این مقایسه با تحقیقات بین المللی صورت گیرد.
متن منسجم و کلام رسا در پایان نامه هدف و منظور شما را بهتر به خوانندگان پایان نامه می رساند و سبب کسب نمره بهتری به آن  میی شود، بنابراین روی نوشتار خود بیشتر کار کنید. استفاده از تصاویر با کیفیت و مرتبط جهت رساندن مفهوم مطالب و استفاده از نقشه، نمودارر و جداول نیز یکی دیگر از روش های موثر دیگر برای کسب نمره می باشد.
اما یکی از بخش های امتیار آور دیگر پایان نامه استخراج مقاله از پایان نامه می باشد. به طور حتم خروجی یک کار تحقیقاتی را مطلبی است که داوران به آن زیاد اهمیت می دهند و مقاله از خروجی های پایان نامه می باشد. بنابراین باید در طی انجام پایان نامه و به  سرانجامم  رساندن آن سعی کنید تا مقالاتی را از مطالب تحقیقاتی خود بوجود آورید و آن ها را در مجلات ها و همایش ها شرکت دهید.

منبع: چگونه بهترین نمره پایان نامه را کسب کنیم ؟

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.